Den 17: Oblast očí
Manuální masážní techniky
Close
Tady se můžete zeptat na jakoukoli otázku a já vám na ni co nejdříve odpovím
Pojďme se seznámit s technikami na oblast očního okolí. Jaké deformace můžeme ovlivnit pomoci
těchto technik: paprskovité vrásky u zevních očních koutků, malární vačky, zmenšení tmavých kol pod očima. Dnes budeme potřebovat malé množství krému na oční okolí nebo jiného masážního
prostředku dle vaše volby.
S oblasti očního okolí pracujeme jako s poslední, jelikož tuto zónu velmi ovlivňují struktury kolem - aponeuróza, čelo, oblast obočí, svaly centra, žvýkací svaly, šíjové svaly. Proto pokud cítíte, že nějaká oblast z výše uvedených nedostatečně uvolněná – nejdříve dopracujte ji a pak přecházejte na oblast očního okolí.
Gua sha masáž

JAK VYTVOŘIT SVOU INDIVIDUÁLNÍ SESTAVU

Jsi absolvovala třetí blok na centrální a horní třetinu obličeje. Během tohoto týdne Jsi se seznámila s velkým množstvím technik.

Připomínám, pokud během masáže jsi odhalila bolestivost, přeskakování tkání, kuličky nebo se Ti nedařilo uchopit tkáně – poznamenej si tyto zóny a techniky, pomoci kterých Jsi to odhalila. Zopakuj je všechny, tohle bude mapka zón, na které bys se měla soustředit nejvíce. Dávej si pozor na správnou techniku a dle časových podmínek snaž se je opakovat co nejčastěji během dalších 2-3 týdnů nebo do pocitu vymizení bolesti. Tvým cílem by mělo být vytvoření vlastní sestavy bez nutnosti se vracet k videím. Nezapomínej i odpočívat.

Pokud budeš mít jakékoliv dotazy nebo nejasnosti – napiš mi, vždy Ti pomůžu.

Made on
Tilda